ОРГАНИЗАЦИЈА  НАСТАВЕ НА ПОЧЕТКУ ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА

Друго полугодиште почиње у понедељак, 18. јануара 2021. године, а настава за ученике основних и средњих школа, одвијаће се по моделу који је примењиван од 1. септембра 2020. године. Према стручним упутствима за организацију и реализацију образовно-васпитног рада, ученици од првог до четвртог разреда имаће свакодневну наставу у школи, у мањим групама, док ће старији основци наставу похађати наизменично, непосредно и на даљину, такође у мањим групама.

У нашој школи, у првој недељи другог полугодишта, креће се са  организацијом наставе на следећи начин.

РАЗРЕДНА НАСТАВА

I  и  II  разред – од 8 : 00 до 10:25  часова – настава  у  школи.

III и  IV разред :

• група А – од 8:00 до 10:25 часова – настава  у  школи,
  • група  Б – од 10:45 до 12:30 часова – настава  у  школи.

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

V, VI  и VII  разред  :

• група  А:  понедељак, среда, петак – од  8:00 до 11: 35 часова – настава  у школи  по  утврђеном  распореду,
  • група  Б:  уторак  и  четвртак – од 8:00 до 11:35 часова – настава у школи  по  утврђеном  распореду.

VIII  разред –  од 8:00 до 11:35 часова – настава у школи.

Оним данима када ученици немају наставу у школи, имају наставу на даљину, односно дужни су да прате наставу  преко одређене  платформе.

Следи  обавештење  директора  школе о организацији наставе на почетку другог полугодишта, школске  2020 / 2021. године : Обавештење директора.