ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ 2022. ГОДИНЕ

У суботу, 05. 03. 2022. године у нашој школи одржаће се окружно такмичење из физике. Такмичење почиње у  10 часова и трaje 120 минута.

Како би се на време обавиле све потребне припреме, учесници би требало да стигну најкасније до 9:30 часова. Скуп је у школском дворишту. Ученици морају понети потписану изјаву о сагласности родитеља/старатеља.

Ове године  на окружно такмичење пласирало се укупно 88 ученика из 4 округа.

Молимо све учеснике да поштују мере безбедности које подразумевају : одржавање физичке дистанце (удаљеност најмање 1,5 метар), ношење маске све време од уласка у школску зграду до њеног напуштања и хигијену руку (дезинфекција руку на уласку у школу). Након завршеног такмичења ученици се не задржавају у просторијама школе и школском дворишту.

Резултатe такмичења ћемо поставити на сајт школе, а право на жалбу имају ученици који поднесу захтев пола сата након објављивања резултата, доласком у школу или телефонским позивом на број 023/ 891-003.

Свим ученицима желимо пуно успеха !